Twórcy serwisu Obiading.plDamian i Natalia – miłośnicy gotowania, zwolennicy nowatorskich przepisów kulinarnych, wyraźnych smaków i przede wszystkim dzielenia się pomysłami w kuchni. Prócz kulinarnej innowacji lubimy także typowo polskie i zagraniczne potrawy (zwłaszcza włoskie), które goszczą w każdym rodzinnym domu i każdej dobrej restauracji.

Naszą uwagę skupiają potrawy, które można przyrządzić szybko i dietetycznie, bez zbędnych kalorii i bez konieczności spędzenia w kuchni połowy dnia. Od czasu do czasu dajemy upust naszej fantazji i eksperymentujemy nieco odważniej, tworząc kulinarne smakołyki i zarzekając się, że już nigdy nie będziemy wariować w kuchni. Gdy uczucie pełności przemija – znów wracamy do naszej kulinarnej idylli, by drażnić kubki smakowe i rozwijać kulinarne umiejętności.

Do tej pory tworzyliśmy potrawy i swoje wersje znanych dań tylko dla siebie i dla najbliższej rodziny.  Pomysł z powstaniem serwisu Obiading.pl narodził się pewnego ranka, gdy Natalia chciała spisać wszystkie nasze przepisy na kartkę i stworzyć coś na kształt totolotka, losującego przepis na dzisiejszy obiad. Postanowiliśmy stworzyć tą stronę, by tu publikować wszystkie przepisy, które znamy i te, które dopiero zagoszczą w naszej kuchni.

Od teraz każdy może poznać nasz mały kulinarny świat!

Każdy przepis postaramy się opisać dokładnie, bez użycia technicznego języka. Nie jesteśmy profesjonalnymi kucharzami – sztuka kulinarna to nasze hobby, którym postanowiliśmy podzielić się ze światem.

Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi przepisami, komentowania, polubienia naszego Fanpage’a na Facebook’u ćwierkania na portalu Twitter oraz do dzielenia się sugestiami lub zadawania pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy.